Fisk og skalldyr i Atlantern – Plakat med 74 fisker og skalldyr
Plakaten viser 74 viktige kommersielle fisk og skalldyr fra Altanteren. Den har navn på 19 språk innklusiv norsk og er trykket på plastbelagt papir.
kr 209
Tilgjengelighet Kun 6 på lager (kan også restbestilles)
Dimensjoner (cm): | 70×100 |
Plakat med (arter): | 74 |
Fotos – illustrasjoner: | Fargeplansje med tegninger |
Relaterte produkter
-
Rovfugler – Plakat med fugler
Plakatene i denne meget vakre plakatserien er tegnet av Staffan Ullström. De er vakre og lærerrike og passer spesielt for skoler, foreninger, fjellstuer og lignende, men er dekorative i et hvert norsk hjem.
-
Ferskvannsfisk – Plakat med 52 fisker
Plakaten viser 52 fisker som er vanlige i elver og innsjøer i Europa. Den har navn på 15 språk inklusiv norsk og er trykket på plastbelagt papir.
-
Arktiske fisk og skalldyr – Plakat med 63 fisker og skalldyr
Plakaten viser 63 arktiske fisk og skalldyr. Den har navn på 17 språk innklusiv norsk og er trykket på plastbelagt papir.
-
Sjøfugltrekket ved Lista Fyr – Plakat
Plakat som viser hvilke sjøfugler som trekker forbi Lista til ulike tider av året. Pedagogisk oversikt med bilder og kart.