Nettkube for insekter 60x60x90 cm – for levende oppbevaring og avl
Sammenleggbare nettkasse egnet for å oppbevare levende insekter. Borrelåsåpning. Burene er luftige og gjennomsiktige.
kr 1 093
Utsolgt, men kan bestilles
Relaterte produkter
-
Regnbeskyttelse 50 cm til LepiLED felle – til UV-LED-lampe
Regnbeskyttelse til LepiLED felle.
-
LepiLED UV-LED-lampe 1.1 Standard – For å tiltrekke seg nattsommerfugler
LepiLED Standard er laget for å tiltrekke seg nattsommerfugler og andre insekter. Den er effektiv, forholdsvis lett, lett håndterlig og robust. LepiLED er særlig anvendelig for arbeid på avsides steder og kan enkelt bli transportert fotturer og på fly.
-
Wemlite lyspære 20W (solid glass) – Blacklight UV BL368
Actinisk lyspære med E27 sokkel (vanlig norsk). Har robust «uknuselig» glasstype. Brukes som en vanlig sparepære, men gir lys i UV-spekteret som tiltrekker nattsvermere. Denne pæren skal IKKE ha reaktor eller spole, men settes rett i en vanlig sokkel.
-
Blue Vane Traps – Bifelle – Felle for overvåking av bier.
Blue Vane Traps er feller som brukes for å fange bier levende. Skader ikke insektene og de kan slippes fri etter undersøkelse.